Меню Закрити

RT3S: Як здійснити приватний виклик DMR (private call)

Retevis RT3S – дводіапазонна радіостанція DMR. Вона підтримує групові та приватні дзвінки. Ця стаття допоможе вам з’ясувати, як здійснювати приватний виклик на Retevis RT3S.

Private Calls (приватні виклики)

Приватний виклик (Private Call) – це дзвінок на певний ідентифікатор DMR (DMR ID). Комунікація є приватною. Повідомлення доступне для всіх, хто слухає потік DMR або зі станцією DMR з ідентичним програмованим ідентифікатором DMR. Під час використання станції Retevis RT3S у вас є 3 способи здійснення приватного дзвінка на RT3S.

  1. Першим методом ви можете вручну набрати приватний ідентифікатор (private ID), вибравши в меню Контакт (Contact), вибрати Ручний набір (Manual Dial) і переключитися між груповим (Group) або приватним ідентифікатором (Private ID)

RT3S налаштування контактів

2. Другий метод, Ви можете створити приватний канал у програмному забезпеченні.

RT3S privat call. Створити приватний канал

Перш за все вам потрібно вказати ваш radio ID  та створити новий new private call contact.

Retevis RT3s Privat Call

RT3S privat call (приватний виклик)

Потім встановіть інформацію про канал, частоту, виберіть приватний контакт, таймслот (time slot), color code, всю основну конфігурацію.

Ретевис RT3S (приватный вызов)

Наступний крок, я думаю, найважливіший – додайте цей канал у зону, інакше ви не можете знайти цей канал у радіостанції.

RT3S вибрати зону

Усі налаштування закінчені. Запишіть налаштування на радіо. Увімкніть цей канал і натисніть PTT. Тепер ви передасте сигнал на приватний ідентифікатор.

Третій спосіб, додайте новий цифровий канал на радіо. Для цього потрібно поставити галочку “Програмне радіо” (Program Radio) в програмному забезпеченні.

RT3S увімкнути Program radio

Якщо у вас виникли питання – будь-яка пишіть їх у коментарях.

[Загалом: 1 Середній: 5]